Chai Tea

Chai Tea – w tej sekcji znajdziesz wszystkie herbaty Chai Tea dostępne w sklepie z kawą i dodatkami Venosa.pl.

Chai Tea to pikantna herbata z dodatkiem przypraw, cukru i mleka. Podstawą do stworzenia tej mieszanki jest czarna herbata, ale niekiedy wykorzystuje się również herbatę zieloną. Najczęściej wykorzystywane przyprawy do stworzenia tego rozgrzewającego napoju to: kardamon, cynamon, czarny pieprz, goździki, szafran oraz anyż. Obecnie w bardziej europejskiej wersji mieszanka uzupełniana jest o takie dodatki smakowe jak wanilia, kakao, orzechy laskowe a nawet lukrecja.

Chai Tea wywodzi się z Azji a dokładniej z Indii, Tybetu i Pakistanu. Obecnie popularna jest na całym świecie. Nazwa Chai oznacza po prostu w tamtych rejonach herbatę. Istnieje wiele metod przyrządzania tej pysznej mieszanki, a każdy z rdzennych regionów pochodzenia tego napoju ma swoją własną tradycyjną recepturę. Herbata Chai jest słodka z wyczuwalną pikantną nutą oraz wyczuwalnymi korzennymi aromatami.

Chai Tea jest bardzo dobrą alternatywą dla kawy z mlekiem.

Wszystkie produkty w naszym sklepie, czyli: kawy, herbaty, miód, orzechy i owoce suszone, są starannie wyselekcjonowane. Całość asortymentu naszego sklepu pochodzi z krajowej dystrybucji, dlatego jesteśmy pewni jakości sprzedawanych prze nas produktów.

Zapraszamy do sklepu z kawą i dodatkami Venosa.pl. Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek. Jaka jest najlepsza kawa na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

KAWAHERBATA  • MIÓD  • SYROPYORZECHYOWOCESŁODKOŚCIAKCESORIA

CIESZYMY SIĘ KIEDY KUPUJESZ U NAS KAWĘ I INNE DODATKI  – DZIĘKUJEMY !!

Venosa.pl – sklep stworzony z pasji do kawy

Dołożymy wszelkich starań by całe zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.