Ziołowa

HERBATY ZIOŁOWE – w tej sekcji znajdziesz wszystkie herbaty ziołowe dostępne w sklepie z kawą i dodatkami Venosa.pl.

sklep z herbatą

sklep z kawą, herbatą, miodem i orzechami

Herbata ziołowa w rzeczywistości nie jest herbatą, ponieważ nie zawiera liści krzewu herbacianego a co z a tym idzie nie zawiera w swoim składzie teiny. Tak na prawdę są to ekstrakty z różnego rodzaju suszonych i przypraw, ziół i kwiatów takich jak np. rumianek, lukrecja, mięta pieprzowa. Herbaty ziołowe są dostępne w wielu różnych smakach. Dodatkowo są nie tylko smaczne ale wiele z nich posiada właściwości lecznicze. Herbaty ziołowe od setek lat uznawane są za naturalne lekarstwo na wszelkiego rodzaju dolegliwości takie jak ból brzucha, ból głowy, stres, przeziębienie, zmęczenie, ból gardła. Wiele z tych dolegliwości można wyleczyć za pomocą herbat ziołowych.  Wśród herbat ziołowych znajdziemy między innymi: rumianek, mięte pieprzową, imbir, dziką różę, korzeń lukrecji, korzeń mniszka lekarskiego, żurawinę.

Niektóre herbaty ziołowe, takie jak herbata z lukrecji lub mieszanka gwiaździsta, mogą również podnosić ciśnienie krwi. Dlatego nie zaleca się picia ich w zbyt dużej ilości. Zaleca się przeplatanie ich z innymi napojami takimi jak kawa, herbata, woda, kakao.

Wszystkie produkty w naszym sklepie, czyli: kawy, herbaty, miód, orzechy i owoce suszone, są starannie wyselekcjonowane. Całość asortymentu naszego sklepu pochodzi z krajowej dystrybucji, dlatego jesteśmy pewni jakości sprzedawanych prze nas produktów.

Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek.

Jaka jest najlepsza kawa na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

KAWA  • HERBATA  • MIÓD  • ORZECHY • OWOCE SUSZONE • AKCESORIA

CIESZYMY SIĘ KIEDY KUPUJESZ U NAS KAWĘ I INNE DODATKI  – DZIĘKUJEMY !!

Venosa.pl – sklep stworzony z pasji do kawy.

Wyświetl51/9/Wszystko/
Sortuj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Loading Loading...

Wczytano wszystkie produkty