Brodies

BRODIES – w tej sekcji znajdziesz wszystkie produkty marki Brodies w sklepie z kawą i dodatkami Venosa.pl.

brodies-herbaty-swiata

sklep z kawą, herbatą, miodem i dodatkami

Brodies jest obecnie jedną z pionierskich marek herbaty w Europie. Twórcami marki są trzej szkoccy handlarze herbaty, którzy założyli firmę w 1867 roku. W 1979 roku przedstawiciele marki stali się członkami rady do spraw herbaty. W 2007 roku Brodies stało się części Massimo Zanetti Beverage Group. Herbaty Brodies są obecnie sprzedawane przez grupę do ponad 40 krajów.

Marka jest między innymi twórcą słynnej herbaty Edynburg, która jest produkowana już od ponad 90 lat, pozostając jedną najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się mieszanek herbaty.

Posiada w swej ofercie zarówno herbaty liściaste jak i w saszetkach w tym słynną angielską herbatę śniadaniową, Chai masala, Darjeeling, Gunpowder, Rooibos i wiele innych.

Przez lata marka stała się symbolem angielskiej herbaty na świecie.

Marka Brodies jest certyfikowana Fair Trade. Zgodnie z myślą przewodnią tej certyfikacji, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych znaków certyfikacji w Wielkeij Brytanii, marka wspomaga rolników w dłuższej perspektywie pomagając osiągnąć im stabilność finansową, dbając o środowisko oraz wspierając społeczność terenów objętych uprawą kawy i herbaty z której powstają produkty Brodies.

Jesteśmy młodym sklepem z kawą na ryku polskim, dlatego stale uzupełniam nasz asortyment kawowy.  Zapraszamy do sklepu z kawą, herbatą i dodatkami Venosa.pl. Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek. Jaka jest najlepsza herbata na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

KAWAHERBATA  • MIÓD  • SYROPYORZECHYOWOCESŁODKOŚCIAKCESORIA

CIESZYMY SIĘ KIEDY KUPUJESZ U NAS KAWĘ I INNE DODATKI  – DZIĘKUJEMY !!

Venosa.pl – sklep stworzony z pasji do kawy

Nie znaleziono produktów, których szukasz.