Kawa rozpuszczalna

Kawa rozpuszczalna – w tej sekcji znajdziesz kawę rozpuszczalną dostępną w sklepie z kawą i herbatą Venosa.pl.

sklep-z-kawa

Sklep z kawą, herbatą, miodem i orzechami

Kawy rozpuszczalne na Venosa.pl często możesz znaleźć w promocyjnej cenie. Kawa rozpuszczalna zwana również kawą liofilizowaną, jest to kawa w postaci proszku. Przez wielu kawoszy wybierana jest dzięki wygodzie użytkowania, dzięki której możesz oszczędzić czas i szybko przyrządzić swoją ulubioną kawę. Wystarczy, że wykonasz 3 proste kroki:

  • wsyp odpowiednią ilość kawy do szklanki,
  • dosłodź miodem lub innym słodzikiem,
  • zalej gorącą wodą.

Większość mieszanek rozpuszczalnych można otrzymać również w wersji bezkofeinowej. Kawa rozpuszczalna jest doskonałym wyborem do sporządzenia frappe. Została wynaleziona w 1901 roku przez Satori Kato , japońskiego naukowca pracującego w Chicago . George Constant Louis Washington wkrótce potem opracował własny proces parzenia kawy rozpuszczalnej, wprowadzając go na rynek około roku 1910. Kawa rozpuszczalna wytwarzana jest z zagęszczonej kawy parzonej, która następnie jest suszona gorącym powietrzem i liofilizowana w wysokiej temperaturze w celu wyeliminowania wody.  Wszystkie produkty w naszym sklepie, czyli: kawy, herbaty, miód, orzechy i owoce suszone, są starannie wyselekcjonowane. Całość asortymentu naszego sklepu pochodzi z krajowej dystrybucji, dlatego jesteśmy pewni jakości sprzedawanych prze nas produktów.

Wybierz najlepsza jakość kawy i herbaty z Venosa.pl.

Venosa.pl jest sklepem stworzonym z pasji do kawy, dlatego głównym produktem sprzedawanym w naszym sklepie jest kawa. Ponadto chcemy zadbać o to byś zawsze mógł kupić coś dobrego i zdrowego do kawy, abyś mógł dosłodzić kawę zdrowym miodem, lub posmakować pysznych i zdrowych orzechów.  Zapraszamy do sekcji KAWA ROZPUSZCZALNA w sklepie z kawą i dodatkami Venosa.pl. Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek.

Jaka jest najlepsza kawa na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek. Jaka jest najlepsza kawa na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

KAWAHERBATA  • MIÓD  • SYROPYORZECHYOWOCESŁODKOŚCIAKCESORIA

CIESZYMY SIĘ KIEDY KUPUJESZ U NAS KAWĘ I INNE DODATKI  – DZIĘKUJEMY !!

Venosa.pl – sklep stworzony z pasji do kawy

Dołożymy wszelkich starań by całe zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.