Oolong

Herbata Oolong – w tej sekcji znajdziesz wszystkie herbaty Oolong dostępne w sklepie z kawą i dodatkami Venosa.pl.

Herbata Oolong to tradycyjna Chińska herbata.

Herbata wytwarzana jest z tych samych krzewów herbaty Camellia Sinensis co herbata czarna i zielona. Herbaty te rozróżnia się jedynie według sposobu przetwarzania liści. W przeciwieństwie do innych herbat, do produkcji Oolong używa się dojrzałych liści. Są to liście zbierane latem lub jesienią. Jest to herbata półfermentowana. Proces produkcji jest podobny do czarnej herbaty, ale proces fermentacji jest krótszy.

Najlepsze plantacje Oolonga znajdują się na Tajwanie, a najlepsze odmiany pochodzą z wysokogórskich plantacji z dostępem do morza i pełnego słońca. Unikalna gleba i klimat przyczyniają się do powstania doskonałej herbaty oolong.

 Herbata charakteryzuje się świeżymi nutami cytrusów. Pełen smak moreli lub brzoskwiń można znaleźć w pełniejszej herbacie.

Termin Oolong oznacza po chińsku czarnego smoka . Według chińskich podań ciemne liście Oolonga przypominają wijące się smoki, ponieważ są zwinięte w kulki.

Herbata Oolong zawiera kofeinę, witaminy, minerały, aminokwasy i przydatne dla organizmu przeciwutleniacze

Wszystkie produkty w naszym sklepie, czyli: kawy, herbaty, miód, orzechy i owoce suszone, są starannie wyselekcjonowane. Całość asortymentu naszego sklepu pochodzi z krajowej dystrybucji, dlatego jesteśmy pewni jakości sprzedawanych prze nas produktów.

Zapraszamy do sklepu z kawą i dodatkami Venosa.pl. Zapraszamy również na naszego bloga o kawie, gdzie dowiesz się różnych ciekawostek na temat kawy i zdrowych przekąsek. Jaka jest najlepsza kawa na świecie?? – odnajdź swój wymarzony smak kawy z Venosa.pl

KAWAHERBATA  • MIÓD  • SYROPYORZECHYOWOCESŁODKOŚCIAKCESORIA

CIESZYMY SIĘ KIEDY KUPUJESZ U NAS KAWĘ I INNE DODATKI  – DZIĘKUJEMY !!

Venosa.pl – sklep stworzony z pasji do kawy

Dołożymy wszelkich starań by całe zamówienie przebiegło szybko i bezproblemowo.

Wyświetl64/128/Wszystko/
Sortuj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Ładowanie Ładowanie...

Wczytano wszystkie produkty